LEKĖČIŲ LAISVALAIKIO CENTRAS

Adresas:  Draugystės g. 13, Lekėčiai, 71226 Šakių r. sav. Tel: 8-345 47654

Sėdimų vietų skaičius salėje - 180; Patalpų kūrybinei veiklai -2; Darbuotojų skaičius - 4, iš jų kultūros ir meno darbuotojai - 3. Aptarnauja 1940 gyventojų.

Renginių organizatorė:(laikinai vadovo nėra)

Meno mėgėjų kolektyvai:

Suaugusiųjų Mėgėjų teatras: vienija 12 dalyvių, vadovė Vaida Brazaitienė (tel. nr. 8-698 36503)

Mišrus choras: vienija 18 dalyvių (laikinai vadovo nėra)

Vaikų ir jaunimo: Jaunimo dramos kolektyvas: vienija 21 dalyvį, vadovė Vaida Brazaitienė;

Paauglių dramos kolektyvas: vienija 18 dalyvių, vadovė Vaida Brazaitienė;

Vaikų dramos kolektyvas: vienija 20 dalyvių, vadovė Vaida Brazaitienė;

Vaikų choras: vienija 17 dalyvių(laikinai vadovo nėra) Iš viso : 106 dalyviai, iš jų - 76 vaikai ir jaunimas.

Lekėčių mėgėjų teatras įkurtas 1997m., teatro įkūrėja ir režisierė Vaida Brazaitienė. Teatras, jau daug metų iš eilės, tampa rajoninės teatrų apžiūros nugalėtojais ir garsina lekėčių vardą visoje respublikoje. Savo repertuare turi  spektaklius ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, bei humoro programas ir parodijas, kurias kiekvienais metais pristato bendruomenei miestelio dienos šventėje, aktyviai gastroliuoja po rajoną ir respubliką.  2006 m. 2008m. lekėčių teatras tapo respublikinės mėgėjų teatrų "pastogė" - laureatais. 2007m. Teatro režisierė pelnė šakių rajono "metų režisierės" nominaciją ir buvo apdovanota "Aitvaru".

  Jaunimo dramos kolektyvas įkurtas 1989m. teatro įkūrėja ir režisierė Vaida Brazaitienė;

  Paauglių dramos kolektyvas įkurtas 1992 m. teatro įkūrėja ir režisierė Vaida Brazaitienė;

  Vaikų dramos kolektyvas įkurtas 1997 m. teatro įkūrėja ir režisierė Vaida Brazaitienė;

Jaunieji artistai aktyviai dalyvauja miestelio bei rajono šventėse, konkursuose iš kurių ne retai grįžta aukštai įvertinti. Teatrai  kiekvienais metais lekėtiškius nudžiugina net keturiomis premjeromis. Šakių raj. žmonės Lekėčių kraštą mini kaip teatro mylėtojų ir puoselėtojų miestelį.

   Lekėčių mišrus choras įkurtas 1993m. Jo įkūrėja, buvus kultūros darbuotoja I. Rudzevičienė, jai išėjus iš darbo, chorui vadovauti pradėjo Violeta Belevičiūtė, vadovė važinėjo iš Kauno. Per nemažą kolektyvo gyvavimo laikotarpį sudalyvauta keturiose Pasaulio Lietuvių Dainų Šventėse Vilniuje, daugelyje miestelio ir rajono švenčių. Ne vienoms Kalėdoms choras buvo parengęs kalėdinių giesmių koncertą - "Šerkšno skambesys", kuriame dainuoja ir vaikų mišrus choras.

Į viršų